Willa Duplex Sao Joao
| Bezpłatne Wi-Fi Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych | Zakaz palenia Pomieszczenia dla niepalących | Klimatyzacja |
| Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Willa Duplex Sao Joao Campina Grande oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Northeast Museum of Minerals and Gems w około 6 km.
Dom wakacyjny znajduje się w dogodnej lokalizacji, 5 km od lotniska President Joao Suassuna, a atrakcje przyrodnicze, takie jak Bodocongo Water, są w 4 km. Engenho Triunfo leży około 10 min autem stąd, a Pedra de Santo Antônio jest w około 3 km.
W łazience znajduje się prysznic.
Willa Duplex Sao Joao oferuje pełnowymiarową kuchnię z przyborami kuchennymi.
- Lokalne atrakcje
- UFCG - Centro de Ciencias Biologicas e da Saude4 km
- Quinta da Colina2,7 km
- Igreja Pentecosta Brasil para Cristo5 km
- Museu do Telegrafo4,9 km
- Bodocongo Water4,3 km
- UEPB - Universidade Estadual da Paraiba4,5 km
- Coreto4,3 km
- Pedra de Santo Antônio3,4 km
- Lotniska
- Lotnisko President Joao Suassuna15 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Pomieszczenia dla niepalących
- Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych
- Parking
- Przyjazny zwierzętom
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Taras
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko znajduje się Willa Duplex Sao Joao od lotniska President Joao Suassuna?
Willa Duplex Sao Joao znajduje się 15 min jazdy od lotniska President Joao Suassuna. - ❓
Czy Willa Duplex Sao Joao posiada bezprzewodowy internet?
Tak, Willa Duplex Sao Joao zapewnia Wi-Fi w miejscach publicznych.